Výlet do Prahy

Představení LouTkáček

Ve čtvrtek 7. prosince jsme se vydali pod vedením paní učitelky Majerové, která nám zajistila vstupenky i jízdenky, na předvánoční návštěvu Prahy. Jeli jsme rychlíkem tam i zpět. Až na neplánovaná zpoždění obě cesty probíhaly celkem klidně. Občerstvovací stanicí nám byla zastávka v McDonaldu na Václavském náměstí. Poté následovala pěší procházka ke Stavovskému divadlu. Vánoční představení bylo nádherné, všechny nás nadchlo, stejně jako skvělé výkony účinkujících. Další zastávkou byla návštěva Náprstkova muzea, kde jsme měli možnost si nejdříve vyzkoušet část únikové hry, která se nám moc líbila, ale z nedostatku času jsme ji nedokončili. Prošli jsme si zbytek muzea a dozvěděli se i něco nového z umění a kultury mimoevropských národů. Některé vystavené předměty pochází z darů od zakladatele Vojtěcha Náprstka, které si přivezl ze svých cest. Vánočně rozzářenými ulicemi Prahy jsme se vraceli na vlakové nádraží a plni nevšedních zážitků se těšili domů. Díky projektu, do kterého se škola zapojila, měly děti tento výlet jako krásný předvánoční dárek.

Datum vložení: 19. 12. 2023 15:04
Datum poslední aktualizace: 21. 12. 2023 8:58