Volejbalové turnaje

Čtvrtek 18. 4. 2024 byl ve znamení volejbalových turnajů starších dívek a hochů. Zúčastnilo se jich šest dívčích týmů a pět týmů hochů.

Naše volejbalistky vybojovaly páté místo, když ve skupině těsně prohrály se zkušenějšími soupeřkami z domažlické Msgre. a s Blížejovem. Utkání o páté místo s Horšovským Týnem bylo velmi dramatické a skončilo remízou (15:13, 13:15). O výsledku tak rozhodoval zlatý míč, který se nechytatelně při našem podání překulil o síť k soupeřkám a zajistil našim hráčkám páté místo. Omlouváme se tak hráčkám z Horšovského Týna, ale štěstíčko tentokrát stálo při nás.

Hoši v pětičlenné skupině bojovali o umístění systémem každý s každým. Bohužel na lepší než páté místo nestačila ani remíza s Blížejovem a senzační výhra nad H. Týnem.

Naši školu reprezentovali:

P. Homolková, K. Konopová, I. Hrubá, K. Šindelářová, K. Mociková, N. Štenglová, N. Lepiešová, E. Vondrašová, K. Kadlecová, D. Bilančuk, D. Vogeltanz, V. Smazal, D. Ryšánek, A. van Herwerden, M. Jírovec, J. Němec a Š. Strádal.

Všem volejbalistkám a volejbalistům gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.

Datum vložení: 19. 4. 2024 11:15