Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola Mrákov
škola mnoha možností

Turnaj v košíkové starších dívek aneb cinkly první medaile

Na bronzové medaile se děvčata z osmé a deváté třídy ve středu 13. 3. 2024 v Domažlicích pořádně nadřela.

Po loňském druhém místě jsme odjížděli do Domažlic s nejvyššími ambicemi a nervozitu před turnajem navyšoval ještě fakt, že jsme naši školu poprvé reprezentovali v nových dresech a nechtěli jsme zklamat. Úvod turnaje nám vyšel výborně: v základní skupině jsme nejdříve porazili soupeřky z Klenčí a H. Týna. Náš plán na obhajobu loňského úspěchu dostal trhlinu po zápase s domácími hráčkami, který jsme prohráli.

V bojovném zápase o bronzové medaile s děvčaty z K17 prokázaly naše reprezentantky větší nasazení a vůli po vítězství a naprosto zaslouženě ozdobily naše nové školní dresy prvními medailemi.

Bronzové medaile vybojovaly: K. Konopová, P. Homolková, I. Hrubá, K. Šindelářová, E. Vondrašová, V. Švajnerová a D. Beranová.

Všem úspěšným reprezentantkám gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Datum vložení: 15. 3. 2024 8:33

3D Vizualizace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Atletické rekordy školy

Rekordy

Pomáháme dětem, které to potřebují

Pomáháme dětem