Turnaj v přehazované a volejbalový turnaj učitelů

Středa 27. 3. 2024, nazývaná též jako Škaredá středa, byla pro mrákovské sportovce spíše středou úsměvů a radosti ze sportovních výsledků.

Společné foto

V dopoledním turnaji v přehazované nejdříve vybojovala děvčata ze šesté a sedmé třídy krásné čtvrté místo z jedenácti zúčastněných škol.

O tento úspěch se postaraly: Z. Zelenková, A. Homolková, E. Vísnerová, S. Kucalová, N. Skovajsová, T. Suchá, N. Makarovičová a E. Steinbachová.

V odpoledním učitelském velikonočním volejbalovém turnaji vybojovalo družstvo naší školy historicky nejlepší umístění, a to třetí místo ze čtrnácti zúčastněných základních a středních škol našeho okresu.

Na tomto úspěchu se podíleli: J. Blahutová, J. Kohoutová, H. Duffková, M. Růžková, D. Pinkr a V. Duffek.

Všem reprezentantkám a reprezentantům ať už z řad žáků, či zaměstnanců gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Datum vložení: 4. 4. 2024 12:50

Vrchol akce - Velká Deštná