Zakončení páté třídy na ZŠ Mrákov

V pátek 24. června jsme se téměř všichni sešli u školy s koly a přilbami.

Jako doprovod s námi jeli i někteří odvážní rodiče, za což jim moc děkuji. Předpověď počasí nebyla nejlepší, ale my jsme doufali, že vše dopadne dobře. Vyjeli jsme na Tlumačov a dále na Pelechy. Když jsme zvládli ten veliký kopec, bylo jasné, že zvládneme vše. Sjeli jsme na Pasečnici a pak na Babylon. Už začínalo pršet, ale stihli jsme se schovat v altánku na dětském hřišti. Dětem ani déšť nezabránil, aby se šly vyřádit. Přejeli jsme ke koupališti, kde jsme podpořili naše deváťáky s panem ředitelem a panem učitelem Pinkrem, kteří závodili na dračích lodích. Vyjeli jsme přes Zelenov zpět, ale na poslední půl hodinu nás stihl prudký déšť. Děti byly rády, protože o to více prý budou na náš cyklovýlet vzpomínat. Kvečeru jsme pozvali do školy rodiče, zazpívali jsme jim, zahráli jsme si vybíjenou a fotbal a opekli jsme společně buřty na pergole. Před spaním jsme strávili ještě více než hodinu v tělocvičně, pak následovala diskotéka, film a spaní ve třídě. Poslední den v naší třídě jsme 30. června prodlužovali, co to šlo. Budeme na naši pátou třídu jistě moc rádi vzpomínat.