Na co se to asi obléká

Třídní akce

Trochu se bojíme...

V pátek 15. 10. uspořádali žáci 8. třídy pro mladší spolužáky večerní akci Strašidelný les.

Děti z 1. třídy se celý týden moc těšily. Kromě nemocných přišli na sraz ke hřbitovu všichni a většina  prvňáčků byla převlečena  v nějaké masce. Nejstrašidelnější fialová příšera naháněla hrůzu i paní učitelce, ale byl to milý Péťa. Po trojicích se děti vydaly podle svíček po louce a do lesa. Jednotlivá stanoviště svítila z dýní a jednoduché úkoly byly ve tmě mnohem těžší než za dne (lovení jablek ústy, hod míčkem, laserová pavučina...). Do toho se z křoví ozývaly děsivé zvuky, přes cestu přešel medvěd a za stromem upír sál krev... brrr! Vše ale dopadlo dobře a po hodince děti šťastně utíkaly s diplomem  za rodiči. Moc děkujeme všem osmákům za bezva připravenou hru.

1. třída a paní učitelka