Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola Mrákov
škola mnoha možností

Poslední výlet 9. třídy

Začátek třetího květnového týdne si devátá třída užívala na třídním výletě v Sušici.

Cestu jsme sice  zahájili  výlukou na železniční trati  mezi Domažlicemi a Pocinovicemi, ale jinak vše probíhalo podle plánu.

V pondělí jsme pěšky zdolali s plnou zátěží cestu z Hrádku u Sušice přes vrch Svatobor do Sušice (cca 9 km) a užili si odpoledne v lanovém centru v Sušici. Podvečer v Sušici a večer u táboráku a  buřtů  v chatové osadě Luh byl příjemným zakončením slunečného dne. Druhý den dopoledne jsme si v muzeu rozšířili poznatky o Sušici a výrobě zápalek, občerstvili se a chvilku se pobavili na ostrově Santos. Počasí nám přálo, jen poslední skupinku, která dorazila do Mrákova, čekala při vystupování z autobusu přírodní sprcha.

Datum vložení: 25. 5. 2024 21:52
Datum poslední aktualizace: 25. 5. 2024 22:01

3D Vizualizace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Atletické rekordy školy

Rekordy

Pomáháme dětem, které to potřebují

Pomáháme dětem