Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola Mrákov
škola mnoha možností

Třídní výlet do Prahy

Významná místa hlavního města

Slunečné úterý v prvním červnovém týdnu jsme využili na objevování hlavního města a přivezli jsme si odtamtud hromadu zážitků. Například cestu lanovkou, která byla narvaná až po střechu japonskými turisty, spoustu legrace v zrcadlovém sále, výstup na rozhlednu, kde mnozí z nás museli překonat strach z výšek. Na Pražském hradě jsme se nezapomněli vyfotit s příslušníky hradní stráže, ve Zlaté uličce už jsme skoro umírali hlady. Cestou z mučírny ke Karlovu mostu jsme konečně ulovili aspoň trdelník. Zlatým hřebem odpoledne ale byla návštěva Pařížské ulice a nákup Štěpánových brýlí, které jsme mu při čekání před orlojem všichni pochválili. Vše jsme završili v McDonaldu a KFC a ulovené poklady jsme si řádně vychutnali na zpáteční cestě.

Datum vložení: 10. 6. 2024 14:05
Datum poslední aktualizace: 10. 6. 2024 14:08

3D Vizualizace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Atletické rekordy školy

Rekordy

Pomáháme dětem, které to potřebují

Pomáháme dětem