Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola Mrákov
škola mnoha možností

Turnaje ve vybíjené

Mrákov, Mrákov, znělo ve středu 24. 4. halou domažlické K17, to když k finálovému utkání nastupovali naši páťáci proti domácímu výběru.

Společné foto

Hrálo se o první místo na turnaji, ale hlavně o postup do krajského finále v Plzni. Po předchozích poměrně snadných třech vítězstvích ve skupině jsme ve finále narazili na houževnatého soupeře, čemuž odpovídal i vyrovnaný průběh zápasu. Poločasová remíza vygradovala do strhující bitvy o vítězství, ve které byli naši páťáci lepší o jeden vybitý život. Se závěrečným hvizdem propukla v týmu neskutečná radost a nacvičený pokřik dal všem hlasitě najevo, že Mrákov je nejlepší.

Pod vlivem tohoto euforického postupu jsme se těšili na krajské finále v pátek 3. 5. v plzeňské 14. ZŠ. Opět jako jediní podpořeni fanklubem s plakáty a mohutným povzbuzováním jsme postupně bojovali proti třem výběrům základních škol. S Bolešinami jsme prohráli, domácí 14. ZŠ jsme porazili a se sportovní 25. ZŠ Plzeň jsme prohráli. Obsadili jsme tak dělené 6.–7. místo.

Poděkování patří celé páté třídě, hráčům i fanklubu za skvělou reprezentaci naší školy. Děkujeme také paní ředitelce ze ZŠ Česká Kubice za to, že nám přenechala autobus, kterým jsme do Plzně cestovali.

Datum vložení: 7. 5. 2024 12:15
Datum poslední aktualizace: 7. 5. 2024 12:17

3D Vizualizace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Atletické rekordy školy

Rekordy

Pomáháme dětem, které to potřebují

Pomáháme dětem