Organizace školního stravování pro školní rok 2018/2019

Vážení rodiče, na začátek nového školního roku jsme připravili několik změn v organizaci našeho školního stravování. Tou nejzásadnější změnou je přechod na výdej pomocí čipů. Rozhodli jsme se tak proto, abychom mohli lépe evidovat přihlášené a odhlášené obědy a také z důvodu výběru druhého jídla.

V průběhu prvního týdne obdrží každý přihlášený strávník čip. Záloha na něj činí 120,- Kč a bude přičtena k ceně obědů za září. Vrácena bude po odhlášení ze školního stravování nebo na konci školní docházky. V případě ztráty nebo poškození bude nutné zakoupit nový čip. Výdej pomocí čipů začne 10. 9. 2018. Doporučujeme, abyste hlavně u menších dětí opatřili k čipu i jmenovku.

Dále Vás, vážení rodiče, žádáme, abyste se v rámci možností zaregistrovali do elektronického systému STRAVA.cz. Tento systém Vám přináší řadu výhod. Můžete v něm přihlašovat a odhlašovat jídlo, vybírat druhé jídlo, uvidíte na svůj účet a můžete také zkontrolovat, zda bylo jídlo odebráno.

Je zřejmé, že se tato změna neobejde bez komplikací. Věříme však, že společnými silami tuto novinku zvládneme. Veškeré dotazy Vám ráda zodpoví vedoucí školní jídelny paní Petra Suchá.

Děkujeme za pochopení.

29. 8. 2018 Zobrazit méně

Nové ceny obědů

Upozorňujme, že od 1. 2. 2018 dochází ke změnám v cenách obědů v naší školní jídelně.

23. 1. 2018 Zobrazit více