Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 120
TÝDEN: 614
CELKEM: 496293

Navigace

Obsah

ZÁVĚR ŠKOLNÍHO ROKU V PODÁNÍ DEVÁTÉ TŘÍDY

DEVÁŤÁCI SE ROZLOUČILI S MRÁKOVSKOU ŠKOLOU

 

9. třída se loučí

         V úterý 30. června ráno se tradičně všichni žáci, spousta rodičů a dalších diváků sešli na nádvoří, aby mohli přihlížet loučení letošních deváťáků nejen se školním rokem, ale s celými devíti lety jejich působení na mrákovské škole. Zavzpomínali i na léta dávno minulá a dojemnou písničkou na závěr vyjádřili smutek nejen z toho, že těch krásných 9 let tak rychle uteklo, ale také z toho, že jejich velkolepé plány na posledního čtvrt roku včetně „velkého představení“ zhatil koronavirus. Nakonec byli šťastní, že se mohli rozloučit aspoň takhle…