Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 19
TÝDEN: 19
CELKEM: 490916

Navigace

Obsah

Přespolní běh

V pátek 4. 10. 2019 se nejlepší vytrvalkyně a vytrvalci naší školy účastnili přespolního běhu v Domažlicích.

Na startu

Na rozdíl od minulých let jsme tentokrát obsadili všechny věkové kategorie a starší dívky a starší hoši postavili dokonce čtyřčlenná družstva, která bojovala o postup do krajského kola. Nejúspěšnějšími jednotlivci byli L. Zvolánek, který jednoznačně zvítězil v kategorii starších žáků, a Š. Märzová, která v kategorii starších dívek obsadila krásné druhé místo.

Družstvo starších žáků ve složení L. Zvolánek, J. Kadlec, D. Klimeš a K. Váchal obsadilo v celkovém součtu skvělé třetí místo a družstvo starších dívek obsadilo ve složení                  Š. Märzová, B. Vondrašová, V. Papajlová a A. Kaiserová čtvrté místo.

Školu ještě svými kvalitními běžeckými výkony reprezentovali v kategorii mladších žákyň                    S. Steinbergerová a v kategorii mladších žáků P. Houdek a L. Černý.

Všem vytrvalkyním a vytrvalcům gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.