Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 140
TÝDEN: 140
CELKEM: 484421

Navigace

Obsah

Pohár rozhlasu v atletice v Domažlicích

Ve dnech 7. 5. a 9. 5. jsme se účastnili Poháru rozhlasu v atletice v Domažlicích. Jsou to nejpočetněji zastoupené atletické závody a naši atleti si v nich vedli velmi dobře.

Společné foto

V úterý 7. 5. obsadila mladší děvčata šesté místo z osmi zúčastněných škol a mladší hoši se blýskli skvělým druhým místem z deseti zúčastněných škol. V řadě disciplín naši atleti nenašli přemožitele a obsadili první místo: D. Klimeš 60m (7,8 s), R. Klimeš výška (154 cm), R. Szabó dálka (5,05 m), míček (59,50 m) a N. Žigmundová míček (45,00 m).

Podobných výsledků dosáhli ve čtvrtek 9. 5. i naše starší atletky a atleti. Děvčata obsadila osmé místo z devíti zúčastněných škol a hoši opět vybojovali medaile, tentokrát bronzové, za třetí místo z devíti škol. Individuální vítězství si vychutnal L. Zvolánek, který vyhrál závod na 1 500 m a dosaženým časem 4:44 min. vyrovnal šestnáct let starý rekord školy. Gratulujeme.

Všem atletkám a atletům blahopřejeme k dosaženým výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.