ONLINE:2
TÝDEN:0
CELKEM:640121

Basketbalový zápas

Ve středu 21. prosince změřili své síly v košíkové žáci a učitelé naší školy.

22. 12. 2022 Zobrazit více

Florbalový turnaj

Ve dnech 10., 15. a 23. 11. se vybraní žáci naší školy účastnili florbalového turnaje v Domažlicích.

5. 12. 2022 Zobrazit více

Okresní kolo Pythagoriády

Skvělý výkon předvedli naši úspěšní řešitelé školního kola Pythagoriády v kole okresním.

23. 11. 2022 Zobrazit více

BRANNÉ DNY

V pondělí a úterý 24.-25. října proběhly v naší škole branné dny.

Program byl koncipován tradičním způsobem – během pondělka se uskutečnil nácvik chování při mimořádných událostech: šlo např. o poskytnutí první pomoci a znalost důležitých telefonních čísel včetně schopnosti správně a účelně komunikovat, chování v případě přírodních katastrof, sbalení evakuačního zavazadla, možnosti improvizované ochrany, správné porozumění varovným signálům atd. V úterý potom jednotlivé skupiny žáků sestavené napříč věkem vyzkoušely nabyté znalosti a dovednosti v terénu. Nejlepší skupiny byly oceněny.

26. 10. 2022 Zobrazit méně

Exkurze Třeboň

S několika žáky osmé a deváté třídy jsme využili pozvání GJŠB na prohlídku SŠRV (Střední škola rybářská a vodohospodářská) Jakuba Krčína v Třeboni. Po zajímavé prezentaci o historii rybníkářství a chovu ryb, jsme viděli výlov rybníka Velký Tisý u Lomnice nad Lužnicí.

21. 10. 2022 Zobrazit více

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

TRADIČNÍ PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

1. 9. 2022 Zobrazit více

Matematický klokan

Matematický klokan je mezinárodně koordinovaná matematická soutěž původem z Austrálie, která se v současnosti organizuje cca ve 100 zemích světa. V České republice je vyhlašovatelem soutěže Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

31. 3. 2022 Zobrazit více

Úspěšní řešitelé Pythagoriády

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům naší školy, kteří nás velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole Pythagoriády.

18. 1. 2022 Zobrazit více

Proskoly.cz

Naše škola již několik let aktivně využívá portál proskoly.cz

31. 8. 2015 Zobrazit více