ONLINE:1
TÝDEN:0
CELKEM:640119

Basketbalový zápas

Ve středu 21. prosince změřili své síly v košíkové žáci a učitelé naší školy.

22. 12. 2022 Zobrazit více

Florbalový turnaj

Ve dnech 10., 15. a 23. 11. se vybraní žáci naší školy účastnili florbalového turnaje v Domažlicích.

5. 12. 2022 Zobrazit více

Okresní kolo Pythagoriády

Skvělý výkon předvedli naši úspěšní řešitelé školního kola Pythagoriády v kole okresním.

23. 11. 2022 Zobrazit více

BRANNÉ DNY

V pondělí a úterý 24.-25. října proběhly v naší škole branné dny.

26. 10. 2022 Zobrazit více

Exkurze Třeboň

S několika žáky osmé a deváté třídy jsme využili pozvání GJŠB na prohlídku SŠRV (Střední škola rybářská a vodohospodářská) Jakuba Krčína v Třeboni. Po zajímavé prezentaci o historii rybníkářství a chovu ryb, jsme viděli výlov rybníka Velký Tisý u Lomnice nad Lužnicí.

21. 10. 2022 Zobrazit více

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

TRADIČNÍ PŘIVÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ

Jsme velmi rádi, že vítání prvňáčků letos proběhlo za příjemného počasí bez covidových opatření. Jako vždy nejprve promluvil pan ředitel, který zhodnotil uplynulý školní rok a vyjádřil přání, aby ten nastávající proběhl již tak, jak jsme byli dříve zvyklí, nezatížený epidemií a dalšími nepříjemnostmi, které by ho mohly ovlivnit. Potom už režii převzali deváťáci. Důstojně nastoupili vlajkonoš i senát, poté si každý prvňáček pohladil sovičku moudrosti a přítomní se dozvěděli něco o jeho zálibách, koníčcích či plánech. Přejeme si, aby následující měsíce byly minimálně tak příjemné, jako dnešní dopoledne.

Naši prvňáčci

více foto

1. 9. 2022 Zobrazit méně

Matematický klokan

Matematický klokan je mezinárodně koordinovaná matematická soutěž původem z Austrálie, která se v současnosti organizuje cca ve 100 zemích světa. V České republice je vyhlašovatelem soutěže Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

31. 3. 2022 Zobrazit více

Úspěšní řešitelé Pythagoriády

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům naší školy, kteří nás velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole Pythagoriády.

18. 1. 2022 Zobrazit více

Proskoly.cz

Naše škola již několik let aktivně využívá portál proskoly.cz

31. 8. 2015 Zobrazit více