Volejbalové turnaje

V pátek 29. 4. se konečně dočkali svého turnaje všichni ti, kteří trénují a hrají na naší škole volejbal.

V okresním kole základních škol se v Domažlicích sešly v kategorii starších dívek čtyři týmy a v kategorii starších hochů jen tři.

Naši volejbalisté jeden zápas vyhráli a jeden prohráli a obsadili druhé místo. Naše volejbalistky nezaváhaly ani jednou, všechny zápasy vyhrály, obsadily první místo a vybojovaly si tak postup do krajského finále.

Všem gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a držíme palce v kraji.NástupSpolečné foto

27. 5. 2022 Zobrazit méně

Štafetový pohár

6. 5. se vybraní žáci prvního stupně ZŠ Mrákov účastnili Štafetového poháru v Horšovském Týně. Po strhujícím finiši obsadili naši nejmladší běžci krásné třetí místo ze šestnácti zúčastněných škol a vybojovali si postup do krajského finále.

26. 5. 2022 Zobrazit více

Pohár rozhlasu

3. 5. a 4. 5. se ZŠ Mrákov účastnila atletické soutěže Pohár rozhlasu v Domažlicích.

26. 5. 2022 Zobrazit více

Přehazovaná

Ve čtvrtek 12. 5. 2022 se dívky ze šesté a sedmé třídy účastnily turnaje v přehazované. Turnaj se konal v Domažlicích na ZŠ Msgre B. Staška. Dívky obsadily pěkné 5. místo.

17. 5. 2022 Zobrazit více

Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2021

ZŠ Mrákov zodpovědně přistupuje k ochraně životního prostředí a aktivně se účastní systému zpětného odběru, třídění a využití odpadních baterií.

13. 4. 2022 Zobrazit více

Basketbalové turnaje aneb konečně jsme se dočkali

Po dvouleté odmlce a basketbalovém půstu, jsme se konečně dočkali toho, že si náš oblíbený basketbal zahrajeme na turnajích v Domažlicích. Vše se událo v březnu.

8. 4. 2022 Zobrazit více

Matematický klokan

Matematický klokan je mezinárodně koordinovaná matematická soutěž původem z Austrálie, která se v současnosti organizuje cca ve 100 zemích světa. V České republice je vyhlašovatelem soutěže Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

31. 3. 2022 Zobrazit více

Úspěšní řešitelé Pythagoriády

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům naší školy, kteří nás velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole Pythagoriády.

18. 1. 2022 Zobrazit více

Projektový den mimo školu