Volejbalové turnaje

V pátek 29. 4. se konečně dočkali svého turnaje všichni ti, kteří trénují a hrají na naší škole volejbal.

27. 5. 2022 Zobrazit více

Štafetový pohár

6. 5. se vybraní žáci prvního stupně ZŠ Mrákov účastnili Štafetového poháru v Horšovském Týně. Po strhujícím finiši obsadili naši nejmladší běžci krásné třetí místo ze šestnácti zúčastněných škol a vybojovali si postup do krajského finále.

26. 5. 2022 Zobrazit více

Pohár rozhlasu

3. 5. a 4. 5. se ZŠ Mrákov účastnila atletické soutěže Pohár rozhlasu v Domažlicích.

26. 5. 2022 Zobrazit více

Přehazovaná

Ve čtvrtek 12. 5. 2022 se dívky ze šesté a sedmé třídy účastnily turnaje v přehazované. Turnaj se konal v Domažlicích na ZŠ Msgre B. Staška. Dívky obsadily pěkné 5. místo.

17. 5. 2022 Zobrazit více

Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2021

ZŠ Mrákov zodpovědně přistupuje k ochraně životního prostředí a aktivně se účastní systému zpětného odběru, třídění a využití odpadních baterií.

13. 4. 2022 Zobrazit více

Basketbalové turnaje aneb konečně jsme se dočkali

Po dvouleté odmlce a basketbalovém půstu, jsme se konečně dočkali toho, že si náš oblíbený basketbal zahrajeme na turnajích v Domažlicích. Vše se událo v březnu.

8. 4. 2022 Zobrazit více

Matematický klokan

Matematický klokan je mezinárodně koordinovaná matematická soutěž původem z Austrálie, která se v současnosti organizuje cca ve 100 zemích světa. V České republice je vyhlašovatelem soutěže Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

V pátek 18. 3. 2022 proběhl i na naší škole další ročník mezinárodní soutěže Matematický klokan. Tentokrát soutěžilo 150 žáků ve čtyřech kategoriích. Pro nejmladší žáky je vždy připraveno 18 úloh v kategorii Cvrček, pro další žáky pak 24 zajímavých úkolů. Kategorie Klokánek pro  4. a 5. třídu,  kategorie Benjamín je určena šesťákům a sedmákům, nejstarší žáci řeší úkoly v kategorii Kadet.

Matematický klokan

A kdo byl letos nejúspěšnější?

Kategorie Cvrček
1. Klára Dufková,  3. tř.
2. Hejtman Radek, 2. tř.
3. Šlajsová Nikola, 2. tř.

Kategorie Cvrček

Kategorie Klokánek
1. David Karásek, 5. tř.
2. Rostislav Ondřička, 5. tř.
3. Jan Němec, 5. tř.

Kategorie Klokánek

Kategorie  Benjamin
1. Jiří Kupilík, 7. tř.
2. Patrik Drozda, 7. tř.
3. Johanka Chvojková, 7. tř.

Kategorie Benjamín

Kategorie Kadet
1. Tereza Jarinová, 9. tř.
2. Denisa Dominiková, 8. tř.
2. Václav Perásek, 9. tř.
3.  Jaroslav Vogeltanz, 9. tř.

Kategorie Kadet

Nejúspěšnějším řešitelům srdečně blahopřejeme!

31. 3. 2022 Zobrazit méně

Úspěšní řešitelé Pythagoriády

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům naší školy, kteří nás velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole Pythagoriády.

18. 1. 2022 Zobrazit více

Projektový den mimo školu