Volejbalové turnaje

V pátek 29. 4. se konečně dočkali svého turnaje všichni ti, kteří trénují a hrají na naší škole volejbal.

27. 5. 2022 Zobrazit více

Štafetový pohár

6. 5. se vybraní žáci prvního stupně ZŠ Mrákov účastnili Štafetového poháru v Horšovském Týně. Po strhujícím finiši obsadili naši nejmladší běžci krásné třetí místo ze šestnácti zúčastněných škol a vybojovali si postup do krajského finále.

26. 5. 2022 Zobrazit více

Pohár rozhlasu

3. 5. a 4. 5. se ZŠ Mrákov účastnila atletické soutěže Pohár rozhlasu v Domažlicích.

26. 5. 2022 Zobrazit více

Přehazovaná

Ve čtvrtek 12. 5. 2022 se dívky ze šesté a sedmé třídy účastnily turnaje v přehazované. Turnaj se konal v Domažlicích na ZŠ Msgre B. Staška. Dívky obsadily pěkné 5. místo.

17. 5. 2022 Zobrazit více

Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2021

ZŠ Mrákov zodpovědně přistupuje k ochraně životního prostředí a aktivně se účastní systému zpětného odběru, třídění a využití odpadních baterií.

13. 4. 2022 Zobrazit více

Basketbalové turnaje aneb konečně jsme se dočkali

Po dvouleté odmlce a basketbalovém půstu, jsme se konečně dočkali toho, že si náš oblíbený basketbal zahrajeme na turnajích v Domažlicích. Vše se událo v březnu.

8. 4. 2022 Zobrazit více

Matematický klokan

Matematický klokan je mezinárodně koordinovaná matematická soutěž původem z Austrálie, která se v současnosti organizuje cca ve 100 zemích světa. V České republice je vyhlašovatelem soutěže Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

31. 3. 2022 Zobrazit více

Úspěšní řešitelé Pythagoriády

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům naší školy, kteří nás velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole Pythagoriády.

Řešitelé okresního kola

Vzhledem k současné epidemiologické situaci proběhlo v tomto školním roce okresní kolo Pythagoriády netradičně - online. Radujeme se z úspěchů našich žáků!

2. místo - Terezka Havelková (6. třída)

2. místo - Denisa Dominiková (8. třída)

4. místo - Daniela Jansová (9. třída)

18. 1. 2022 Zobrazit méně