Památník prvního italského krále Viktora Emanuela I.

Vítáme nové žáky do 1. třídy.

3. 9. 2021 Zobrazit více

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE OFFLINE Z NUDY

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE OFFLINE Z NUDYOCENĚNÍ JEDNOTLIVCŮ I TŘÍDNÍCH KOLEKTIVŮ

V pondělí 21. června dopoledne došlo na školním nádvoří k dlouho očekávanému vyhlášení výsledků soutěže Offline z nudy. Jak již dobře víte, hry se zúčastnilo přes 130 žáků, kteří při plnění jednotlivých disciplín bojovali jednak za sebe, jednak za své třídy. Všichni, kdo získali alespoň 50 bodů, byli oceněni. Přeborníci s více než 150 body obdrželi bronzové, stříbrné a zlaté medaile. Absolutním vítězem s 344 body se stal Jonáš Houdek ze 4. třídy, která byla také nejlepším třídním kolektivem, mimo jiné i proto, že se do hry zapojili úplně všichni její žáci. Soutěž byla během zimní distanční výuky alternativou k sezení před obrazovkami počítačů a tabletů. Moc se nám líbila, ale pevně doufáme, že v příštím školním roce už ji z podobných důvodů nebudeme potřebovat.

Vítězové!

další foto

28. 6. 2021 Zobrazit méně

Slavnostní zahájení nového školního roku

V úterý 1. září 2020 pan ředitel Mgr. Vladimír Duffek srdečně přivítal nové i stávající žáky naší školy.

2. 9. 2020 Zobrazit více

Proskoly.cz

Naše škola již několik let aktivně využívá portál proskoly.cz

31. 8. 2015 Zobrazit více