LOUČENÍ PANÍ UČITELKY DUFFKOVÉ

PANÍ UČITELKA DUFFKOVÁ ODCHÁZÍ NA ZASLOUŽENÝ ODPOČINEK

1. 7. 2020 Zobrazit více

Den dětí

1. červen = Den dětí ….. Hurá venku a hurá bez roušek!

Hurá venku bez roušek!

více foto

Nikdo už tomu nedával naději.
A přesto jsme to stihli – oslavit společně, tak jak je to na naší škole zvykem, Den dětí. Sice nás na první stupeň chodí jen okolo 60, chybí spolužáci, kteří jsou doma, chyběli žáci z druhého stupně. Je krásné počasí, takže dětské pobíhání a soutěžení může začít. Na školním hřišti všechna děvčata a kluci soutěží v deseti  jednoduchým disciplínách např. hod raketkou, skákání v pytli, překážková dráha, přechod lana, střelba na koš či na bránu.

Pro většinu dětí se hlavní atrakcí stala střelba ze vzduchovky, s kterou dětem pomáhal pan ředitel.

Odměnou všem tentokrát nebylo dovádění v nastříkané pěně, ale hrst barevných bonbónů. I tak dětem z mrákovské školy svítily oči štěstím a radostí, že jsou zase pospolu.

3. 6. 2020 Zobrazit méně

Harmonogram uvolňování

Harmonogram uvolňování opatření v oblasti školství

30. 4. 2020 Zobrazit více

Žáci 8. třídy zorganizovali turnaj v piškvorkách

V únoru jsme my, osmáci, uspořádali turnaj v piškvorkách, který jsme si a doufáme, že i ostatní spolužáci moc užili.

2. 3. 2020 Zobrazit více

Biologický kroužek

Krmítka pro ptáčky

30. 1. 2020 Zobrazit více

Biologický kroužek

Vánoční věnečky

20. 12. 2019 Zobrazit více

Fakescape

Ve čtvrtek 12. 12. 2019 na naši školu zavítala studentka slečna V. Sodomová, aby představila žákům druhého stupně hru Fakescape, aneb jak uniknout fake news.

18. 12. 2019 Zobrazit více

Vánoční laťka

V úterý 10. 12. se vybraní žáci naší školy účastnili závodů ve skoku do výšky v Domažlicích.

17. 12. 2019 Zobrazit více

Čertí škola

Tradiční čertí škola proběhla ve čtvrtek 5. 12. 2019.

5. 12. 2019 Zobrazit více