CELKEM: 419067

DEN S DĚTSKOU ATLETIKOU

Sportovní rozloučení se školním rokem

27. 6. 2019 Zobrazit více

Úspěch bratrů Schleissových

Rybářská olympiáda

26. 6. 2019 Zobrazit více

Okresní kolo Pythagoriády

Na konci května proběhlo v Domažlicích okresní kolo tradiční matematické soutěže.

7. 6. 2019 Zobrazit více

Projektové dopoledne na GJŠB

Staň se lékařem

5. 4. 2019 Zobrazit více

Letiště Václava Havla v Praze

Byl to super zážitek!

1. 4. 2019 Zobrazit více

Krajské kolo

Přeboru škol v šachu

25. 2. 2019 Zobrazit více

MRÁKOVSKÁ BĚŽKA 2019

Lyžařský závod pro všechny věkové kategorie

8. 2. 2019 Zobrazit více

Lyžařský výcvik

Šumava Špičák

Společné foto

Jako každý rok, i letos se uskutečnil lyžařský výcvik 7. třídy doplněný o pět lyžařsky zdatných žáků třídy osmé. V pondělí ráno jsme natěšeni dorazili k autobusu. Cesta rychle uběhla a už nás vítala zasněžená chata Hořec. Rychle jsme se ubytovali, nazuli lyže a vyrazili na sjezdovku. Slunečné počasí a skvěle upravená sjezdovka nás lákaly ke každodennímu lyžování až do konce pobytu. První den byl pro začátečníky těžký, ale všichni se s tím nakonec poprali. V úterý došlo i na partu běžkařů, které pan ředitel prohnal po okolí Špičáku. Ve čtvrtek dopoledne jsme si v Železné Rudě prohlédli muzeum a cestou zpět jsme doplnili zásoby v obchodě a cukrárně. Po výborné večeři jsme ještě navštívili horskou službu, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Parta na LV byla skvělá, žáci dodržovali všechny pokyny a dokázali se zároveň i dobře bavit. Nesmíme zapomenout poděkovat panu řediteli a paním učitelkám, kteří se o nás na LV pečlivě starali.

Zapsali osmáci

Běžkaři