Projektové dopoledne na GJŠB

Přeboru škol v šachu

25. 2. 2019 Zobrazit více

MRÁKOVSKÁ BĚŽKA 2019

Lyžařský závod pro všechny věkové kategorie

8. 2. 2019 Zobrazit více

Lyžařský výcvik

Šumava Špičák

Společné foto

Jako každý rok, i letos se uskutečnil lyžařský výcvik 7. třídy doplněný o pět lyžařsky zdatných žáků třídy osmé. V pondělí ráno jsme natěšeni dorazili k autobusu. Cesta rychle uběhla a už nás vítala zasněžená chata Hořec. Rychle jsme se ubytovali, nazuli lyže a vyrazili na sjezdovku. Slunečné počasí a skvěle upravená sjezdovka nás lákaly ke každodennímu lyžování až do konce pobytu. První den byl pro začátečníky těžký, ale všichni se s tím nakonec poprali. V úterý došlo i na partu běžkařů, které pan ředitel prohnal po okolí Špičáku. Ve čtvrtek dopoledne jsme si v Železné Rudě prohlédli muzeum a cestou zpět jsme doplnili zásoby v obchodě a cukrárně. Po výborné večeři jsme ještě navštívili horskou službu, kde jsme se dozvěděli spoustu zajímavých věcí. Parta na LV byla skvělá, žáci dodržovali všechny pokyny a dokázali se zároveň i dobře bavit. Nesmíme zapomenout poděkovat panu řediteli a paním učitelkám, kteří se o nás na LV pečlivě starali.

Zapsali osmáci

Běžkaři

Zimní idylka

další foto

23. 1. 2019 Zobrazit méně

Biologický kroužek

Krmítka pro ptáčky

18. 1. 2019 Zobrazit více

Čertí škola

Podle tradice naší školy zorganizovali žáci 8. třídy pro své spolužáky 5. 12. výuku čertovských předmětů.

6. 12. 2018 Zobrazit více

Biologický kroužek

„Pojďte udělat skvělou reklamu na třídění baterek a elektra!“

30. 11. 2018 Zobrazit více

Strašidelný les

V pátek 9. 11. 2018 si žáci z 9. třídy připravili „noční“ hru pro své spolužáky. Děti si vyzkoušely projít stezku odvahy večerním lesem, kde plnily úkoly, které byly pro ně přichystány. Občas ukápla i nějaká slzička strachu, ale to už k tomu patří.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Halloweenské tvoření

Podzim se pevně ujal své vlády a je na čase užít si plodů letní práce na zahrádkách.

2. 11. 2018 Zobrazit více