Volejbalové turnaje

V pátek 29. 4. se konečně dočkali svého turnaje všichni ti, kteří trénují a hrají na naší škole volejbal.

27. 5. 2022 Zobrazit více

Štafetový pohár

6. 5. se vybraní žáci prvního stupně ZŠ Mrákov účastnili Štafetového poháru v Horšovském Týně. Po strhujícím finiši obsadili naši nejmladší běžci krásné třetí místo ze šestnácti zúčastněných škol a vybojovali si postup do krajského finále.

Společné foto

více foto

To proběhlo 13. 5. opět v Horšovském Týně. Tentokrát v konkurenci šestnácti škol Plzeňského kraje vybojovali naši nejmladší závodníci skvělé osmé místo. Řadu ocenění ještě přidali v doprovodných disciplínách, a to v hodu medicimbalem či skoku z místa do dálky.

Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

26. 5. 2022 Zobrazit méně

Pohár rozhlasu

3. 5. a 4. 5. se ZŠ Mrákov účastnila atletické soutěže Pohár rozhlasu v Domažlicích.

26. 5. 2022 Zobrazit více

Přehazovaná

Ve čtvrtek 12. 5. 2022 se dívky ze šesté a sedmé třídy účastnily turnaje v přehazované. Turnaj se konal v Domažlicích na ZŠ Msgre B. Staška. Dívky obsadily pěkné 5. místo.

17. 5. 2022 Zobrazit více

Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2021

ZŠ Mrákov zodpovědně přistupuje k ochraně životního prostředí a aktivně se účastní systému zpětného odběru, třídění a využití odpadních baterií.

13. 4. 2022 Zobrazit více

Basketbalové turnaje aneb konečně jsme se dočkali

Po dvouleté odmlce a basketbalovém půstu, jsme se konečně dočkali toho, že si náš oblíbený basketbal zahrajeme na turnajích v Domažlicích. Vše se událo v březnu.

8. 4. 2022 Zobrazit více

Matematický klokan

Matematický klokan je mezinárodně koordinovaná matematická soutěž původem z Austrálie, která se v současnosti organizuje cca ve 100 zemích světa. V České republice je vyhlašovatelem soutěže Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

31. 3. 2022 Zobrazit více

Úspěšní řešitelé Pythagoriády

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům naší školy, kteří nás velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole Pythagoriády.

18. 1. 2022 Zobrazit více

Projektový den mimo školu