Volejbalové turnaje

V pátek 29. 4. se konečně dočkali svého turnaje všichni ti, kteří trénují a hrají na naší škole volejbal.

27. 5. 2022 Zobrazit více

Štafetový pohár

6. 5. se vybraní žáci prvního stupně ZŠ Mrákov účastnili Štafetového poháru v Horšovském Týně. Po strhujícím finiši obsadili naši nejmladší běžci krásné třetí místo ze šestnácti zúčastněných škol a vybojovali si postup do krajského finále.

26. 5. 2022 Zobrazit více

Pohár rozhlasu

3. 5. a 4. 5. se ZŠ Mrákov účastnila atletické soutěže Pohár rozhlasu v Domažlicích.

Mladší dívky (šestá a sedmá třída) obsadily z jedenácti zúčastněných škol páté místo a mladší hoši šesté místo.

Starší děvčata (osmá a devátá třída) byla jedenáctá z jedenácti a starší hoši čtvrtí.

Z individuálních výkonů je třeba vyzdvihnout druhé místo D. Beranové v běhu na 600 metrů (1:56,0) v kategorii mladších dívek a u starších hochů první místo V. Petráska ve vrhu koulí (12,7 m) a druhé místo stejného závodníka ve skoku do výšky (166 cm). Všem atletkám a atletům gratulujeme k předvedeným výkonům a děkujeme za reprezentaci školy.

Mladší žáciStarší žáci

26. 5. 2022 Zobrazit méně

Přehazovaná

Ve čtvrtek 12. 5. 2022 se dívky ze šesté a sedmé třídy účastnily turnaje v přehazované. Turnaj se konal v Domažlicích na ZŠ Msgre B. Staška. Dívky obsadily pěkné 5. místo.

17. 5. 2022 Zobrazit více

Osvědčení o přínosu pro životní prostředí za rok 2021

ZŠ Mrákov zodpovědně přistupuje k ochraně životního prostředí a aktivně se účastní systému zpětného odběru, třídění a využití odpadních baterií.

13. 4. 2022 Zobrazit více

Basketbalové turnaje aneb konečně jsme se dočkali

Po dvouleté odmlce a basketbalovém půstu, jsme se konečně dočkali toho, že si náš oblíbený basketbal zahrajeme na turnajích v Domažlicích. Vše se událo v březnu.

8. 4. 2022 Zobrazit více

Matematický klokan

Matematický klokan je mezinárodně koordinovaná matematická soutěž původem z Austrálie, která se v současnosti organizuje cca ve 100 zemích světa. V České republice je vyhlašovatelem soutěže Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

31. 3. 2022 Zobrazit více

Úspěšní řešitelé Pythagoriády

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům naší školy, kteří nás velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole Pythagoriády.

18. 1. 2022 Zobrazit více

Projektový den mimo školu