Přednáška o Přemyslovcích

Do naší školy po čase přijel z Přimdy pan Libor Marek, který umí dětem moc pěkně přiblížit část historie naší země.

Rytíři

další foto

Tentokrát se žáci od 4. - 7. ročníku dozvěděli základní informace i mnohé zajímavosti o čtyřech králích z rodu Přemyslovců. Pan Marek poutavě vyprávěl, ukázal erby, obrázky, zbraně, listiny a úplně děti vrátil do doby středověku.

Posluchači ani nedutali a bouřlivý potlesk se ozval až v závěru, kdy se stal V. Smazal kameníkem, dva páťáci oblékli brnění a p. uč. Mužíková se převlékla do obleku královny.

Touto akcí si děti na dějiny opravdu sáhly a p. Markovi patří veliké poděkování.

3. 10. 2019 Zobrazit méně

Atletický čtyřboj

Ještě jsme se ve škole nestačili po prázdninách ani rozkoukat a už tu byly první atletické závody.

16. 9. 2019 Zobrazit více

Slavnostní zahájení nového školního roku

V pondělí 2. září na nádvoří naší školy proběhlo tradiční zahájení školního roku, jehož hlavní náplní bylo přivítání nových žáků, zejména prvňáčků.

4. 9. 2019 Zobrazit více

Úspěch bratrů Schleissových

Rybářská olympiáda

26. 6. 2019 Zobrazit více