Přednáška o Přemyslovcích

Do naší školy po čase přijel z Přimdy pan Libor Marek, který umí dětem moc pěkně přiblížit část historie naší země.

3. 10. 2019 Zobrazit více

Atletický čtyřboj

Ještě jsme se ve škole nestačili po prázdninách ani rozkoukat a už tu byly první atletické závody.

Společné foto

V úterý 10. 9. naši školu reprezentovali na atletické čtyřboji v Domažlicích starší žákyně a žáci. Vedli si skvěle. Děvčata ve složení A. Kaiserová, Š. Märzová,                    L. Wiesnerová, T. Kuželíková a N. Žigmundová vybojovala v konkurenci devíti škol čtvrté místo. Fantastický výkon podali starší hoši. Ti ve složení L. Zvolánek, K. Váchal, D. Klimeš, R. Klimeš a   R. Szabó celou soutěž vyhráli a zajistili si tak postup na krajské finále.

O den později nastoupili na atletický stadion domažlického gymnázia naše mladší žákyně a žáci. Děvčata ve složení S. Steinbergerová, M. Vaňásková, V. Hofmanová,   N. Grösslová a   Š. Vísnerová obsadila jedenácté místo. Hoši ve složení V. Rada,             J. Zahrádka, O. Pinkr, J. Halada a J. Kadlec vybojovali čtvrté místo.

Všem atletkám a atletům gratulujeme k dosaženým výkonům a děkujeme za reprezentaci školy. Starším hochům budeme na jaře držet palce na krajském finále.

Společné foto

16. 9. 2019 Zobrazit méně

Slavnostní zahájení nového školního roku

V pondělí 2. září na nádvoří naší školy proběhlo tradiční zahájení školního roku, jehož hlavní náplní bylo přivítání nových žáků, zejména prvňáčků.

4. 9. 2019 Zobrazit více

Úspěch bratrů Schleissových

Rybářská olympiáda

26. 6. 2019 Zobrazit více