Přednáška o Přemyslovcích

Do naší školy po čase přijel z Přimdy pan Libor Marek, který umí dětem moc pěkně přiblížit část historie naší země.

3. 10. 2019 Zobrazit více

Atletický čtyřboj

Ještě jsme se ve škole nestačili po prázdninách ani rozkoukat a už tu byly první atletické závody.

16. 9. 2019 Zobrazit více

Slavnostní zahájení nového školního roku

V pondělí 2. září na nádvoří naší školy proběhlo tradiční zahájení školního roku, jehož hlavní náplní bylo přivítání nových žáků, zejména prvňáčků.

Po proslovu pana ředitele předstoupili před početné publikum letošní deváťáci a za zvuku fanfáry důstojně nakráčel vážený senát, jehož členové přislíbili nováčkům ochranu a podporu. Noví žáci si na důkaz slibu, že budou plnit povinnosti správného a slušného školáka, pohladili sovičku moudrosti. Hodně štěstí jim mimo pana ředitele popřáli také starosta Mrákova pan Josef Janeček a paní Anna Hrušková, zastupující Sbor pro občanské záležitosti v Mrákově.

4. 9. 2019 Zobrazit méně

Proskoly.cz

Naše škola již několik let aktivně využívá portál proskoly.cz

31. 8. 2015 Zobrazit více