Čertí škola

Podle tradice naší školy zorganizovali žáci 8. třídy pro své spolužáky 5. 12. výuku čertovských předmětů.

6. 12. 2018 Zobrazit více

Biologický kroužek

„Pojďte udělat skvělou reklamu na třídění baterek a elektra!“

30. 11. 2018 Zobrazit více

Strašidelný les

V pátek 9. 11. 2018 si žáci z 9. třídy připravili „noční“ hru pro své spolužáky. Děti si vyzkoušely projít stezku odvahy večerním lesem, kde plnily úkoly, které byly pro ně přichystány. Občas ukápla i nějaká slzička strachu, ale to už k tomu patří.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Halloweenské tvoření

Podzim se pevně ujal své vlády a je na čase užít si plodů letní práce na zahrádkách.

2. 11. 2018 Zobrazit více

Branné dny 25. – 26. 10. 2018

V životě nás může potkat událost, která se vymyká běžným situacím. Jak se v takové chvíli zachovat, kde se informovat, koho přivolat na pomoc, co si zabalit s sebou nebo umět poskytnout základní první pomoc to si připomněli žáci během dvou branných dnů před podzimními prázdninami.

foto

Ve čtvrtek si vylosované skupinky žáků procházely školu a seznamovaly se na připravených stanovištích s důležitými telefonními čísly, zásadami evakuace, evakuačním zavazadlem, varovnými signály, improvizovanou ochranou a základy první pomoci. V pátek děti již tyto znalosti musely uplatnit v terénu. Na stanovištích na území Mrákova a Starého Klíčova na ně čekali žáci 8. třídy a připravenými otázkami zjišťovali znalosti jednotlivých skupin. Nejatraktivnější bylo stanoviště, na kterém měli figuranti namaskovaná ošklivá zranění. Přesto si naši žáci dovedli poradit a zranění zdárně ošetřili. Všechny skupiny se snažily podat co nejlepší výkony, proto na každého v cíli čekala sladká odměna a snad i vědomí, že je na mimořádnou situaci alespoň trochu připraven.

31. 10. 2018 Zobrazit méně

Letové ukázky dravců

Dravci a sovy z Českých Budějovic

18. 10. 2018 Zobrazit více

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – TRÉNINK S OSOBNOSTÍ

Den s olympioničkou Kristýnou „Kiki“ Hoidarovou Kolocovou

15. 10. 2018 Zobrazit více

VÝLET TURISTICKÉHO KLUBU DO PLASŮ

Podél řeky Střely

8. 10. 2018 Zobrazit více

VZÁCNÁ NÁVŠTĚVA V MRÁKOVSKÉ ŠKOLE

Sazka olympijský víceboj – trénink s osobností

4. 10. 2018 Zobrazit více

Atletická liga škol

V září jsme se účastnili tradičních atletických závodů v Domažlicích.

1. 10. 2018 Zobrazit více