Branné dny 25. – 26. 10. 2018

V životě nás může potkat událost, která se vymyká běžným situacím. Jak se v takové chvíli zachovat, kde se informovat, koho přivolat na pomoc, co si zabalit s sebou nebo umět poskytnout základní první pomoc to si připomněli žáci během dvou branných dnů před podzimními prázdninami.

31. 10. 2018 Zobrazit více

Letové ukázky dravců

Dravci a sovy z Českých Budějovic

18. 10. 2018 Zobrazit více

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – TRÉNINK S OSOBNOSTÍ

Den s olympioničkou Kristýnou „Kiki“ Hoidarovou Kolocovou

15. 10. 2018 Zobrazit více

VÝLET TURISTICKÉHO KLUBU DO PLASŮ

Podél řeky Střely

8. 10. 2018 Zobrazit více

VZÁCNÁ NÁVŠTĚVA V MRÁKOVSKÉ ŠKOLE

Sazka olympijský víceboj – trénink s osobností

Kristýna Hoidarová Kolocová - ambasadorka projektu            V uplyulých letech jsme rok co rok testovali své schopnosti a výkonnost v rámci projektu Sazka olympijský víceboj. S výjimkou těch, kterým to nedovolily zdravotní problémy, se účastnila vždy celá škola. Úsilí, chuť a zájem, které naši žáci projevili, budou příští týden odměněny olympijským tréninkem s jednou z ambasadorek celého projektu Kristýnou Hoidarovou Kolocovou – plážovou volejbalistkou, která společně s Markétou Slukovou vybojovala na olympiádě v Londýně krásné 5. místo. Míčová hra, která nikdy nepatřila k vlajkovým lodím českého sportu, tehdy vzbudila obrovský zájem českých fanoušků.

Celá akce vypukne v pondělí 8. října v 10 hodin na mrákovském fotbalovém hřišti. Po sportovním klání družstev proběhne také autogramiáda. Zveme všechny příznivce sportu a mrákovské školy – přijďte se podívat a zafandit!

4. 10. 2018 Zobrazit méně

Atletická liga škol

V září jsme se účastnili tradičních atletických závodů v Domažlicích.

1. 10. 2018 Zobrazit více

Výstava skotu v Mrákově

Žáci naší školy navštívili tradiční výstavu skotu v Mrákově.

26. 9. 2018 Zobrazit více

Horšovskotýnské hry

18. 9 a 19. 9. 2018 se naši nejmladší sportovci účastnili Horšovskotýnských her. Podrobnosti o jejich skvělých výsledcích očekávejte v následujících dnech.

21. 9. 2018 Zobrazit více

Techmania Plzeň

První týden ve škole si žáci 6. a 7. třídy zpříjemnili společným výletem do Plzně.

13. 9. 2018 Zobrazit více

Zahájení školního roku 2018/2019

Úspěšný nový školní rok popřál všem žákům i učitelům na slavnostním zahájení ředitel školy p. Mgr. V. Duffek.

5. 9. 2018 Zobrazit více