Důležité termíny

V týdnu od 17. 12. do 21. 12. proběhnou na naší škole barevné dny.

11. 12. 2018 Zobrazit více

Čertí škola

Podle tradice naší školy zorganizovali žáci 8. třídy pro své spolužáky 5. 12. výuku čertovských předmětů.

6. 12. 2018 Zobrazit více

Biologický kroužek

„Pojďte udělat skvělou reklamu na třídění baterek a elektra!“

30. 11. 2018 Zobrazit více

Strašidelný les

V pátek 9. 11. 2018 si žáci z 9. třídy připravili „noční“ hru pro své spolužáky. Děti si vyzkoušely projít stezku odvahy večerním lesem, kde plnily úkoly, které byly pro ně přichystány. Občas ukápla i nějaká slzička strachu, ale to už k tomu patří.

15. 11. 2018 Zobrazit více

Halloweenské tvoření

Podzim se pevně ujal své vlády a je na čase užít si plodů letní práce na zahrádkách.

2. 11. 2018 Zobrazit více

Branné dny 25. – 26. 10. 2018

V životě nás může potkat událost, která se vymyká běžným situacím. Jak se v takové chvíli zachovat, kde se informovat, koho přivolat na pomoc, co si zabalit s sebou nebo umět poskytnout základní první pomoc to si připomněli žáci během dvou branných dnů před podzimními prázdninami.

31. 10. 2018 Zobrazit více

Letové ukázky dravců

Dravci a sovy z Českých Budějovic

18. 10. 2018 Zobrazit více

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ – TRÉNINK S OSOBNOSTÍ

Den s olympioničkou Kristýnou „Kiki“ Hoidarovou Kolocovou

15. 10. 2018 Zobrazit více

VÝLET TURISTICKÉHO KLUBU DO PLASŮ

Podél řeky Střely

8. 10. 2018 Zobrazit více

VZÁCNÁ NÁVŠTĚVA V MRÁKOVSKÉ ŠKOLE

Sazka olympijský víceboj – trénink s osobností

Kristýna Hoidarová Kolocová - ambasadorka projektu            V uplyulých letech jsme rok co rok testovali své schopnosti a výkonnost v rámci projektu Sazka olympijský víceboj. S výjimkou těch, kterým to nedovolily zdravotní problémy, se účastnila vždy celá škola. Úsilí, chuť a zájem, které naši žáci projevili, budou příští týden odměněny olympijským tréninkem s jednou z ambasadorek celého projektu Kristýnou Hoidarovou Kolocovou – plážovou volejbalistkou, která společně s Markétou Slukovou vybojovala na olympiádě v Londýně krásné 5. místo. Míčová hra, která nikdy nepatřila k vlajkovým lodím českého sportu, tehdy vzbudila obrovský zájem českých fanoušků.

Celá akce vypukne v pondělí 8. října v 10 hodin na mrákovském fotbalovém hřišti. Po sportovním klání družstev proběhne také autogramiáda. Zveme všechny příznivce sportu a mrákovské školy – přijďte se podívat a zafandit!

4. 10. 2018 Zobrazit méně