Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola Mrákov
škola mnoha možností

Výlet do Londýna

Ve dnech 25. 5. – 30. 5. 2024 absolvovali někteří žáci z druhého stupně výlet do Anglie. Cesta autobusem byla dlouhá, dorazili jsme až v neděli ráno do Londýna.

Poté jsme hned navštívili Greenwich, Tower, Kensington a odpočinuli jsme si v Hyde Parku. Večer jsme se ubytovali v příjemném hotelu.

Druhý den jsme se podívali na výměnu stráží ve Westminsteru, Big Ben, Buckinghamský palác. Krásným zážitkem byla jízda na ruském kole London Eye, kde jsme si užili nádherný výhled na město. Večer nás čekala projížďka lodí po řece Temži. Noční Londýn, plný světel, byl pro nás nezapomenutelným zážitkem.

Třetí deštivý den jsme se vydali autobusem na jih. Navštívili jsme rybářské městečko Hastings a děti si mohly užít pohledu na moře. Bohužel nás na náměstí začali obtěžovat angličtí teenageři. Nepříjemnou situaci nakonec musela vyřešit policie. Děti se s touto výzvou skvěle vypořádaly.

Poslední den nás čekal vrchol výletu, Stamford Bridge, domov slavného fotbalového londýnského klubu Chelsea FC. Fotbalový stadion nadchl všechny děti, ale především chlapce. Odpoledne jsme na Oxford Street nakoupili suvenýry a děvčata si mohla pořídit nejnovější módní kousky v obchodních domech. Večer jsme vyrazili k domovu.

Výlet do Londýna byl plný nezapomenutelných zážitků a budeme na něj ještě dlouho vzpomínat.

Datum vložení: 1. 6. 2024 19:53

3D Vizualizace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Atletické rekordy školy

Rekordy

Pomáháme dětem, které to potřebují

Pomáháme dětem