Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola Mrákov
škola mnoha možností

Úspěch v soutěži Mladý zdravotník

Cílem soutěže je prověřit znalosti a praktickou připravenost soutěžních družstev v poskytování první pomoci.

Okresní kolo soutěže Mladý zdravotník, které se konalo 7. 5. 2024 v Domažlicích, skončilo pro naši školu vítězně. Soutěž Mladý zdravotník pořádá Český červený kříž, a i tento rok se u jednotlivých družstev ověřovaly praktické dovednosti v poskytování první pomoci, obvazové technice a v dopravě zraněných. Žáci také museli prokázat teoretické znalosti z dopravní výchovy a anatomie člověka. Vítězové okresních kol Plzeňského kraje se sešli v pátek 31. května v Plzni. I zde si naše družstvo vedlo v plnění úkolů velmi dobře, nakonec jsme obsadili páté místo.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Kateřina Konopová, Pavla Homolková, Natálie Lepiešová, Nela Štenglová, Václav Smazal (9. třída) a Anna Homolková (7. třída).

Datum vložení: 3. 6. 2024 19:15

3D Vizualizace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Atletické rekordy školy

Rekordy

Pomáháme dětem, které to potřebují

Pomáháme dětem