Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola Mrákov
škola mnoha možností

Krajské kolo Štafetového poháru

V pátek 10. 5. 2024 se družstvo žáků z prvního stupně účastnilo krajského kola Štafetového poháru.

Do krajského kola postoupilo naše družstvo na „divokou kartu“. Ambice tedy nebyly velké, ale cíl byl jasný. Rozhodli jsme se ukázat týmu z Holýšova, že naše čtvrté místo z okresního kola byla jen náhoda a že jim tu jednu setinu vrátíme. Náš tým měl natrénováno i s novou posilou, Lukášem Čermákem, který nahradil zraněného Vítka. Vítek jel jako maskot s námi a i jeho podpora hnala naše běžce dopředu. V prvních kolech jsme se s holýšovskými na oválu neutkali. O to více jsme pak zabojovali ve smíšených štafetách na 8x200m, kde se oběma týmům podařilo našeho cíle dosáhnout a Holýšov předběhnout. I v individuálních disciplínách byli naši žáci úspěšní. Ze druhého místa ve skoku z místa se radovala Lilien Hoke a zlatá medaile ozdobila Vojtu Kopeckého za hod medicinbalem. Z celkového 14. místa jsme se společně radovali. Poražení rivalů a zjištění, že je naše školička čtrnáctá nejlepší ze všech sedmdesáti zúčastněných škol v Plzeňském kraji, nás zahřálo u srdce a dodalo motivaci účastnit se Štafetového poháru i v dalších ročnících. Všem běžcům gratulujeme a jejich rodičům děkujeme za podporu.

Datum vložení: 17. 5. 2024 13:27

3D Vizualizace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Atletické rekordy školy

Rekordy

Pomáháme dětem, které to potřebují

Pomáháme dětem