Rovnou na obsah Rovnou na menu
Základní škola Mrákov
škola mnoha možností

Atletická liga

Žáci prvního stupně přivezli čtyři medaile z atletické ligy základních škol.

Ve středu 5. 6. se v odpoledních hodinách vydala výprava devíti sportovců ze 3.–5. třídy na atletickou ligu do Domažlic na hřiště gymnázia J. Š. Baara. Soutěžilo se v běhu na 50 m, hodu raketkou, skoku dalekém i vysokém. Děvčata nakonec běžela trasu dlouhou 500 m, chlapci 600 m. Každý žák mohl závodit ve dvou libovolných disciplínách. Všichni naši reprezentanti si vedli skvěle. Ale „cinkly“ nám i medaile. Anežka Hejdová z páté třídy si vyházela bronzovou medaili v hodu raketkou, Marek Ondrička ve velké konkurenci vybojoval zlatou medaili v běhu na 600 m. Nejzajímavější moment pro nás nastal, když dva mrákovští chlapci jako jediní z 15 účastníků přehodili raketkou měřený úsek a trefili ochrannou síť na konci. Kvůli nim se posouvalo odhodiště a kluci měli k dispozici další pokusy k hodům. Nakonec první místo vybojoval Marek Ondrička a druhý skončil Adam Konop. Další reprezentanti naší školy byli – Jakub Hatlman, Lilien Hoke, Vojtěch Kopecký, Marta Randová, Ema Stauberová a Radek Hejtman. Děkujeme všem účastníkům za krásné výkony.

Datum vložení: 11. 6. 2024 11:19

3D Vizualizace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Atletické rekordy školy

Rekordy

Pomáháme dětem, které to potřebují

Pomáháme dětem