Vítejte na stránkách ZŠ Mrákov

Nové příspěvky

23.11.2020

Zápis ze zasedání školské rady konané dne 15. října 2020 č. 33/2020

Přítomni: p. Anderlová, p. Auer, p. Formanová, p. Vísnerová, p. Barnová, p. Houdková, p. Kašová, p. Květonová, p. Ticháčková, p. Duffek

Nové fotogalerie

Podzimní skřítek

Hodinu prvouky na téma podzim jsme uzavřeli tvorbou z podzimních plodů.

Hodina přírodovědy na „Sochaři“

Ve čtvrtek 24. 9. jsme si udělali hodinu přírodovědy mimo naší učebnu. Byli jsme venku a poznávali rozdíly mezi živou a neživou přírodou. Děti měly za úkol sestavit svá jména pomocí živé přírody a do každého výtvoru schovat nějakou část přírody neživé. Všem se dařilo, někteří i stihli dokončit své dílo, ale zastihl nás nečekaný silný déšť. Museli jsme tedy svoji práci přerušit a vrátit se rychle do školy. I tak jsme si ale vycházku užili.

První třída modeluje písmenka

Je konec září a už umíme pět písmenek. Přečteme a napíšeme některá slova a věty. Při pracovní výchově jsme si je připomněli a vymodelovali jsme je z modelíny.