Běh osvobození – Díly 2018

Osvobození Chodska se na Dílích slaví tradičním během.

18. 5. 2018 Zobrazit více

Soutěž hlídek mladých zdravotníků

Ošetření různých typů zranění, léčivé byliny, dopravní značky a situace, základy anatomie.

18. 5. 2018 Zobrazit více

Malý záchranář

Oblastní kolo soutěže Malý záchranář proběhlo ve čtvrtek 10. května na domažlické požární stanici.

Společné foto

Klání se zúčastnili tři žáci z páté třídy (Lukáš Zaujec – kapitán družstva; Kateřina Kaiserová, Marcela Kabourková) a jedna žačka ze čtvrté třídy (Natálie Šrámková). Týmy z deseti škol domažlického okresu soutěžily v disciplínách Varovné signály, Využití linek tísňového volání, Nález nebezpečného předmětu, Evakuace obyvatelstva, Zásady první pomoci, Pomoc při hašení a ve znalostním testu. Vyhrálo družstvo z Klenčí pod Čerchovem, naše mrákovské družstvo skončilo na druhém místě. Družstva umístěná na 1. a 2. místě postupují do krajského kola soutěže Malý záchranář, které se koná 12. června na požární stanici Plzeň – Košutka.

více foto

14. 5. 2018 Zobrazit méně

Besip

Dopravní soutěž mladých cyklistů

14. 5. 2018 Zobrazit více

Běh Škarmanem

I v tomto roce jsme se zúčastnili oblíbeného závodu Škarmanem.

4. 5. 2018 Zobrazit více

Běh Koutem na Šumavě

7. 4. 2018

3. 5. 2018 Zobrazit více

Turnaje v míčových hrách

Konec března a celý duben byl protkán účastí žákyň a žáků ZŠ Mrákov na turnajích v míčových hrách.

26. 4. 2018 Zobrazit více

Zápis do 1. třídy

Ve středu 11. dubna proběhl na naší škole zápis žáků do 1. třídy. Zpestření zápisu opět výborně zvládli žáci z 5. třídy.

13. 4. 2018 Zobrazit více

Turnaje v košíkové a přehazované

V uplynulém období se ZŠ Mrákov účastnila několika turnajů v míčových hrách.

28. 3. 2018 Zobrazit více

Kroužek košíkové pro prvňáčky

V březnu zahájil svojí činnost kroužek košíkové pro prvňáčky. Nejmenší košíkářky a košíkáři se schází pod vedením pana učitele Davida Pinkra každé pondělí od 14.00. Přejeme jim hodně vstřelených košů.

28. 3. 2018 Zobrazit více