Běh osvobození – Díly 2018

Osvobození Chodska se na Dílích slaví tradičním během.

18. 5. 2018 Zobrazit více

Soutěž hlídek mladých zdravotníků

Ošetření různých typů zranění, léčivé byliny, dopravní značky a situace, základy anatomie.

18. 5. 2018 Zobrazit více

Malý záchranář

Oblastní kolo soutěže Malý záchranář proběhlo ve čtvrtek 10. května na domažlické požární stanici.

14. 5. 2018 Zobrazit více

Besip

Dopravní soutěž mladých cyklistů

14. 5. 2018 Zobrazit více

Běh Škarmanem

I v tomto roce jsme se zúčastnili oblíbeného závodu Škarmanem.

Společné foto

V neděli 22. 4. se v Domažlicích konal tradiční Běh Škarmanem. Naši školu reprezentovaly převážně mladší děti, které běžely trasy 300 m a 700 m. Počasí bylo letos excelentní. Zlaté medaile si vybojovali Jirka Němec ze 2. třídy a Anička Křepelová ze 3. třídy. Stříbro získali Jiří Kupilík ze třetí třídy a Lukáš Zvolánek ze 7. třídy. Školu dále reprezentovali: M. Jírovec, D. Šizlingová, E. Mužíková – 2. třída, P. Drozda, A. Pincová – 3. třída, M. Vaňásková, R. Šizlingová – 4. třída. Za Mílaře běžel také žák sedmé třídy  K. Váchal. Mezi ženami si trasu užívala paní učitelka L. Formanová. Ačkoli medaili na krku mohli mít jen ti nejrychlejší, perníkové srdíčko dostal každý závodník a my jsme rádi, že se v naší škole ještě děti odhodlají k tomu dobrovolně si jít zaběhat. Moc všem dětem i rodičům děkujeme.

více fotografií

4. 5. 2018 Zobrazit méně

Běh Koutem na Šumavě

7. 4. 2018

3. 5. 2018 Zobrazit více

Turnaje v míčových hrách

Konec března a celý duben byl protkán účastí žákyň a žáků ZŠ Mrákov na turnajích v míčových hrách.

26. 4. 2018 Zobrazit více

Zápis do 1. třídy

Ve středu 11. dubna proběhl na naší škole zápis žáků do 1. třídy. Zpestření zápisu opět výborně zvládli žáci z 5. třídy.

13. 4. 2018 Zobrazit více

Turnaje v košíkové a přehazované

V uplynulém období se ZŠ Mrákov účastnila několika turnajů v míčových hrách.

28. 3. 2018 Zobrazit více

Kroužek košíkové pro prvňáčky

V březnu zahájil svojí činnost kroužek košíkové pro prvňáčky. Nejmenší košíkářky a košíkáři se schází pod vedením pana učitele Davida Pinkra každé pondělí od 14.00. Přejeme jim hodně vstřelených košů.

28. 3. 2018 Zobrazit více