Informace ohledně m imoškolního zájmového klubu „Krteček“.

Školní rok 2018/2019

1. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ je určen žákům ZŠ Mrákov od 3. třídy do 5. třídy, nebo žákům 2. třídy, kteří nebyli přijati do školní družiny.
  2. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ vede paní asistentka Lenka Foistová.
  3. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ je organizován podle rozvrhu denně a to od 12.30 do 14.30 ve školní studovně.
  4. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“  má tuto náplň: pondělí – sportovní kroužek, úterý – výtvarný kroužek, středa – dramatický kroužek, čtvrtek – šikovné ruce,          pátek – průzkumník. Přihlášky obdrží zájemci osobně na vyžádání. Samostatnou přihlášku je nutné vyplnit na každý den (náplň).
  5. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ je placený. Cena je 100 Kč za měsíc bez rozdílu, zda žáci chodí jedenkrát, či pětkrát.
  6. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ zahájí svoji pravidelnou činnost v úterý 4. 9. 2018.