Informace ohledně mimoškolního zájmového klubu „Krteček“.

Školní rok 2016/2017

1. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ je určen žákům ZŠ Mrákov od 3. třídy do 5. třídy, nebo žákům 2. třídy, kteří nebyli přijati do školní družiny.
  2. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ vedou odpovědné pracovnice DDM Domino Domažlice.
  3. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ je organizován podle rozvrhu denně a to od 12.30 – 14.30 ve školní studovně.
  4. Náplň klubu: dle týdeního plánu
  5. Přihlášky je možné stáhnout na www. zsmrakov.cz v sekci Dokumenty ke stažení, nebo je na vyžádání vydají třídní učitelky. Samostatnou přihlášku je nutné vyplnit na každý den (náplň).
  6. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ je placený. Cena je 100 Kč za měsíc bez rozdílu, zda žáci chodí jedenkrát, či pětkrát.
  7. Mimoškolní zájmový klub „Krteček“ zahájí svoji pravidelnou činnost v pondělí 5. 9. 2017.